Rolf Junior ja The POP Maniacs´i videovõtete telgitagused! Pildid võtetelt!

Rolf Junior ja The POP Maniacs´i videovõtete telgitagused! Pildid võtetelt!

Saatest „Kaks takti ette“ oma lauljateed alustanud Rolf Roosalu, artistinimega Rolf Junior, pääses edasi ka “Eesti Laul 2012” konkursil lauluga “I don´t know”, mille sõnade autoriks mees ise ongi. Muusikavideo võtted laulule on nüüdseks läbi, kuna tegu polnud lihtsalt niisama ühe tavatingimustes video tegemisega, otsustas Buduaar Rolfilt pisut telgitaguste kohta uurida.

Saatest „Kaks takti ette“ oma lauljateed alustanud Rolf Roosalu, artistinimega Rolf Junior, pääses edasi ka “Eesti Laul 2012” konkursil lauluga “I don´t know”, mille sõnade autoriks mees ise ongi. Muusikavideo võtted laulule on nüüdseks läbi, kuna tegu polnud lihtsalt niisama ühe tavatingimustes video tegemisega, otsustas Buduaar Rolfilt telgitaguste kohta uurida.

 “Videovõtted toimusid angaaris, kus sisekliima oli -14 külmakraadi,” iseloomustab Rolf lühidalt tingimusi, milles tundidepikkused videovõtted toimusid. “Ütleme siis nii, et gaasiballoonid külmusid, kohvi, mille lounge Butterfly meile valmistas, jahtus termoses uskumatu kiirusega, ja mis puutub sööki, siis võileivad olid õhust nii külmad, et hammastel oli ikka, no kuidas nüüd viisakalt öelda, väga valus neid süües,” naerab Rolf tagantjärgi lisades veel, et kokkuvõttes saavutati see, mida vaja, ja loodetavasti pääsesid ka teised osalised nohuta.

“Uus video valmib järgmisel nädalal – kui just mõningaid viperusi ette ei tule,” lisab Rolf. “Häid koostööpartnereid meil siin Eestis ikka jagub, me ei suutnud ära süüa isegi pooltki võileibadest, mis meile valmistatud oli, terve kastitäis jäi alles,” ütleb Rolf, et allesjäänud võileivad viis ta kõik hoopis kodututele.

Uut videot laulule “I don´t know” POP Maniacs´i esituses saab näha peagi!

Karin Karu

Vaata allpool ka pildigaleriid!