Rolf Junior sai tüdrukutelt korvi

 “Kunagi kui olin noor ja roheline, sain ma tüdrukutelt eitavaid vastuseid,” tunnistab laulja Rolf Junior alias Rolf Roosalu (26) Buduaarile. “Eks teismelisena tehakse sellistes olukordades kogenematult ja mõtlematult kõike seda, mida tegema ei peaks.” Nüüd pole tal enam selliseid olukordi ette tulnud.

 “Kunagi kui olin noor ja roheline, sain ma tüdrukutelt eitavaid vastuseid,” tunnistab laulja Rolf Junior  alias Rolf Roosalu (26) Buduaarile. “Eks teismelisena tehakse sellistes olukordades kogenematult ja mõtlematult kõike seda, mida tegema ei peaks.” Nüüd pole tal enam selliseid olukordi ette tulnud.

 Rolfile meeldivad naised, kes peavad endast lugu ja on kättesaamatud. “Parim vahend nende tähelepanu püüdmiseks on olla just selline nagu sa oled. Miks mängida kedagi teist, kui see pikemas perspektiivis nagunii mingit kasu ei too?” Kindlasti aitab korralike neidusid võluda noormehe romantiline pool.

Laulja jääb salapäraseks, kui vestelda temaga kõige veidramast lähenemiskatsest, mis talle tehtud on. “See on liiga veider, et seda avaldada.”

/Marko Tubli/