Rolfi ei lubata seksikogemuse tõttu jumalakotta esinema

Rolf Juniori ja Luisa Värgi suvetuur Eesti kirikutes võib ära jääda, sest pühakojad ei taha ajakirjanduses homoks tituleeritud ja grupiseksis osalenud Rolfi oma altari-esistel tuntud hitte laulmas näha. „Ta on grupiseksis osalenud, me ei pea seda võimendama ning Elva kirikusse ma teda ei luba,“ ütles Elva koguduse õpetaja Vallo Ehasalu, kirjutas SL Õhtuleht.

Rolf Juniori ja Luisa Värgi suvetuur Eesti kirikutes võib ära jääda, sest pühakojad ei taha ajakirjanduses homoks tituleeritud ja grupiseksis osalenud Rolfi oma altari-esistel tuntud hitte laulmas näha.

„Ta on grupiseksis osalenud, me ei pea seda võimendama ning Elva kirikusse ma teda ei luba,“ ütles Elva koguduse õpetaja Vallo Ehasalu, kirjutas SL Õhtuleht.

Pärnu Eliisabeti kirik, kus Rolf ja Luisa laulma pidid, ei võta noori samuti vastu ja koguduse peaorganist Jaanus Torrim ei soovi teemat kommenteerida.

„Vahet ju ei ole, kellega ma magan või ei maga, oluline on, kuidas ma laulan ja oma sõnumit edasi annan,“ ütles aga Rolf, kes ei saa aru, miks tema orientatsioon kõigil hambus on.

„Täiesti haige, mis toimub – ma ei suuda uskuda, et ma elan Eestis, Euroopa Liidust on asi ikka kaugel, sest istutakse sotsajas kinni ja tolerants puudub,“ lisas ta.

/Toimetas:Merlyn Uusküla/