RÖSTERI VALE KASUTAMINE oleks naise äärepealt tapnud

RÖSTERI VALE KASUTAMINE oleks naise äärepealt tapnud

Köögitehnikaga tuleb ettevaatlik olla ning antud lugu on ehtne näide sellest, mis võib juhtuda, kui sa otsustad oma köögitarvetega eksperimenteerima hakata. Inglismaalt pärit Suzanne Dale tahtis oma rösteriga juustusaia grillida ja tulemusena seadis ta oma elu ohtu!

Köögitehnikaga tuleb ettevaatlik olla ning antud lugu on ehtne näide sellest, mis võib juhtuda, kui sa otsustad oma köögitarvetega eksperimenteerima hakata. Inglismaalt pärit Suzanne Dale tahtis oma rösteriga juustusaia grillida ja selle tulemusena seadis ta oma elu ohtu!

Suzanne oli Facebookis näinud pilte sellest, kuidas mugavalt ja kiirelt rösteri abil grillitud juustuvõileiba teha ja ta otsustas seda ise kodus proovida. Selleks tuleb röster külili pöörata ja sai koos juustuviiluga sinna sisse asetada.

Paraku aga ei kulgenud tema võileiva grillimine sugugi nii ladusalt! Nimelt süttis röster suurtes leekides põlema ja tuli ei kustunud kuidagi. Välismeediale antud intervjuus tõdes naine, et röster põles tema köögis 20 minutit ja tal ei jäänud muud üle, kui see kuidagi aknast välja tänavale visata. Suzanne oli juhtunust šokeeritud ja hoiatab kõiki, kes seda nippi proovida tahavad. 

 

Korterelamus võib säärane olukord väga nukralt lõppeda ja kui peres on lapsed, siis ei tohi seda mingil juhul proovida!

 

Allikas: cosmopolitan.co.uk