Rubriik 7: seitse asja, mida sa Raimondo Laikrest veel ei teadnud

Rubriik 7: seitse asja, mida sa Raimondo Laikrest veel ei teadnud

Superstaarisaate esimese hooaja üks finaliste Raimondo Laikre (30), kes viimased kaks aastat on samas saates taustalauljaks olnud, andis hiljuti välja uue singli, mis tähendab, et muusikamaastikult pole ta kusagile kadunud. Palusime Raimondol osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused!

Superstaarisaate esimese hooaja üks finaliste Raimondo Laikre (30), kes viimased kaks aastat on samas saates taustalauljaks olnud, andis hiljuti välja uue singli, mis tähendab, et muusikamaastikult pole ta kusagile kadunud. Palusime Raimondol osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused.

Allpool on välja toodud Raimondo lõbusad lauselõpud:

Minu suurim nõrkus … on olla füüsiliselt aktiivne. Augustis õnnestus hankida vigastus, mis ei luba mul veel siiamaani korvpalli mängida. Nälg on meeletu!

Oleksin nõus taksojuhiks hakkama tingimusel, et … Minu lugupidamine headele taksojuhtidele! Ise paraku seda ametit pidada ei sooviks, kuna see tundub olevat liialt stressirohke ning ohtlik töö.

Minu külmkapist ei puudu kunagi … Enamasti on mu külmkapis midagi valgulist – kas siis munad, kohupiim või kodujuust.

Alkoholi tarbisin viimati, sest … televiisorist näitas jalgpalli ning jõin ühe õlle. Seda, millal ma viimati midagi õllest kangemat tarbisin, ma päris ausalt ei mäleta.

Naersin viimati südamest … Õnneks seda nalja ja naeru jätkub ellu piisavalt. Siinkohal pean tänama oma pere ning häid sõpru.

Unistan praegu, et … suudaksin kuidagi lõpetada uue laulu tarvis teksti kirjutamise. Unistamine aga üksi ei aita, tuleb tegutseda.

Kui saaksin 24 tundi elada nähtamatuna ja oskaksin lennata, siis … üritaksin teha kõik, et paljastada tumedad ning verd tarretama panevad saladused, mida valitsused meie, lihtinimeste, eest varjavad!

Karin Karu