Rubriik Pankrot: Kristjan Kasearu hakkaks näitlejaks või ärimeheks

Jätkame majanduskriisist tulenevat rubriiki "Pankrot". Sedapuhku oleme pihitooli istuma pannud tuntud muusiku ja naiste lemmiku Kristjan Kasearu. Uurisime tema käest, mis tööd ta teeks, kui ühtäkki laulmine katki jääks ja muusika tegemine ei tuleks kõne allagi.

Jätkame majanduskriisist tulenevat rubriiki “Pankrot”. Sedapuhku oleme pihitooli istuma pannud tuntud muusiku ja naiste lemmiku Kristjan Kasearu. Uurisime tema käest, mis tööd ta teeks, kui ühtäkki laulmine katki jääks ja muusika tegemine ei tuleks kõne allagi.

“Ma arvan, et kui ma muusiku ameti maha paneks, siis ma hakkaksin tegelema äriga. Näiteks meelelahutusäri oleks päris lahe,” arvab Kristjan.

Muusiku sõnul on ta sellele mõelnud, sest igas tegevusvallas on kriise. “Aga kindlasti ei mõtle ma sellele, et äkki üks päev ma ei laula enam. Sellist asja lihtsalt ei saa olla,” tõdeb rokkar.

Kristjan arvab veel, et temas on ka killuke teatrirõõmu, nii et leib koju toomata ei jääks. “Praegune aeg on muidugi raske kõigile, aga ma arvan, et ma saaksin hakkama!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja