SA EI OLE MU SÕBER: Kim Cattralli sõnavõtt paneb kulme kergitama

SA EI OLE MU SÕBER: Kim Cattralli sõnavõtt paneb kulme kergitama

“Seksi ja linna” staarid Kim Cattrall ja Sarah Jessica Parker on ka varem avalikult omavahel arveid klaarinud, kuid Kimi hiljutine postitus läks üle piiri ning pani nii mitmedki fännid kulme kergitama. Nimelt avaldas naine avalikult soovi, et Sarah Jessica Parker ta lõpuks rahule jätaks.

Kim, kes leinab oma venda Christopher Cattralli, oli sotsiaalmeedias avaldatud postituses otsekohene ning palus, et Sarah temaga enam ühendust võtta ei prooviks. Ilmselt oli viimane proovinud Kimiga ühendust saada ning talle kaastunnet avaldada.

“Sellisel traagilisel hetkel ei vaja ma sinu armastust ega toetust, Sarah Jessica Parker,” kirjutas Kim. “Mu ema küsis mu käest täna, millal Sarah Jessica Parker, see silmakirjatseja, meid rahule jätab? Sinu jätkuv katse ühendust saada on valus meeldetuletus, kui õel sa olid ja siiani oled. Las ma teen selle sulle VÄGA selgeks. (Kui sa pole sellest veel aru saanud). Sa ei kuulu mu perekonda. Sa ei ole mu sõber. Seega ma kirjutan sulle, et viimast korda käskida sul lõpetada meie tragöödiast kasu lõikamine, et saaksid taastada oma “hea tüdruku” imidžit,” lisas ta.

Staaride fännid olid nii julmast sõnavõtust šokeeritud. 

 

allikas: TMZ