SAAGE TUTTAVAKS: see on Inglismaa kõige kiirema juuksekasvuga beebi

SAAGE TUTTAVAKS: see on Inglismaa kõige kiirema juuksekasvuga beebi

Lapse toomine siia ilma on raske ülesanne. Kui laps on sündinud, siis on lapsevanema kohustuste nimekiri lõputu – söötmine, koristamine, mähkmete vahetamine jne.  Aga ühe ema jaoks on selles loetelus eriline lisapunkt – beebi viimine juuksurisse.

Lapse toomine siia ilma on raske ülesanne. Kui beebi on sündinud, siis on lapsevanema kohustuste nimekiri lõputu – söötmine, koristamine, mähkmete vahetamine jne.  Aga ühe ema jaoks on selles loetelus eriline lisapunkt – beebi viimine juuksurisse.

 

Inglismaalt, Cornwallist pärit Fergus Hillman on kõigest kuue kuu vanune, kuid on oma lühikese elu jooksul juba kaks korda juuksuris soengut piiramas käinud.

Tema ema, Hayley (30), on veendunud, et tema lapsel on Inglismaa elanikest kõige kiirem juuksekasv. Fergusel olid juba sündides paksud lainelised juuksed ning need vajavad pidevat hooldust. Mitte nagu teistel lastel, kel esimese paari eluaasta jooksul juuksurisse asja ei ole.

Hooldusõe ametit pidava Hayley sõnul paistab Fergusi soeng eriti teravalt silma, kui ta teiste beebide seltskonnas viibib. Ta sarnaneb oma emale, õele ja vanaisale – me kõik sündisime paksu juuksepahmakaga.

“Mina olin karvane, mu isa oli karvane,” sõnas Hayley.

“Ma arvan, et alles siis, kui ta on teiste beebide kõrval, märkavad inimesed seda, kui palju ta neist erineb. Tavaliselt ajab see neid naerma.”
Fergusi täditütar Chloe, kes on temast 2 nädalat vanem,  on täiesti kiilas, samal ajal kui poisi pead ehib tõeline pahmakas.

Fergus sai esimese juukselõikuse, kui ta oli kõigest nelja kuu vanune.

Lisaks sellele, et poissi on õnnistatud tõeliselt uhke juuksepahmakaga, kirjeldab ema teda kui naerusuist ning heasüdamlikku last.

Vaata pilte Fergusi muljetavaldavast soengust siit: https://uk.style.yahoo.com/post/125842173644/meet-the-baby-with-the-fastest-growing-hair-in-the

Allikas:  uk.style.yahoo.com