Saate “Eesti ostib superstaari” võitja Rasmus loodab 10. klassi lõpetada

Saate “Eesti ostib superstaari” võitja Rasmus loodab 10. klassi lõpetada

Saade “Eesti otsib superstaari” on selleks korraks läbi ning lõpuks on ka Rasmusel aega natuke hinge tõmmata, et alustada uut aastat juba uue hooga plaadi tegemise ning kahjuks ka koolitööde järele tegemisega. Buduaar uuris, kuidas Rasmusel olukord kooliga praegu on.

 

Saade “Eesti ostib superstaari” on selleks korraks läbi ning lõpuks on ka Rasmusel aega natuke hinge tõmmata, et alustada uut aastat juba uue hooga plaadi tegemise ning kahjuks ka koolitööde järele tegemisega. Buduaar uuris, kuidas Rasmusel olukord kooliga praegu on.

“Ma ei ole saate finaalajal kooliga tegelenud, kogu pinge ja tööhulk saates “Eesti otsib superstaari” ei jätnud selleks lihtsalt füüsiliselt aega,” tõdeb andekas laulja. “Loodan, et mul on veel võimalik lõpetada mingilgi moel 10. klass.”

Superfinaalis esitas Rasmus Rändvee loo “Dance” koos oma bändi Facelift Deeriga. Tänu saatele on bänd palju tähelepanu kogunud, mis oli ka üks põhjustest, miks Rasmus otsustas saatesse minna.  See on toonud  bändile omakorda ka hulganisti esinemispakkumisi. Rasmus tunnistab siiski, et rokkbändil on kahtlemata raskem endale väljundit leida kui mõnel ühemehekoosseisul.

Küsimusele, kuidas Rasmus oma konkurendi Elina Borniga viimasel nädalal läbi sai, vastas uus superstaar järgmiselt: “Me üritasime Elinaga hoida töö ja sõprussuhteid viimasel nädalal eraldi ja see ka enam-vähem õnnestus. Arvan, et kui kogu emotsioonidelaeng saatest ära vaibub, saame me kokku ja teeme midagi toredat.”.

Ingrid Margus