Saate „Unistuste Printsess“ Maris Altma: igale tüdrukule on leitud saate jaoks sobiv imidž

Saade „Unistuste Printsess“ on täies hoos ning igal kolmapäeval leidub inimesi, kes elavad neidudele kaasa võitmaks Dimi süda! Uurisime seekord saates osalevalt Mariselt, keda on varem seostatud Lauri Pedajaga, miks otsustas tema televisiooni vahendusel meest otsida ning mida saadud kogemus neiule annab.

Saade „Unistuste Printsess“ on täies hoos ning igal kolmapäeval leidub inimesi, kes elavad neidudele kaasa võitmaks Dimi süda! Uurisime seekord saates osalevalt Mariselt käest, keda on varem seostatud Lauri Pedajaga, miks otsustas tema televisiooni vahendusel meest otsida ning mida saadud kogemus neiule annab.

Mis sa arvad, kas saade monteeritakse nii kokku, et neidudest jääks vale arusaam või kõike näidatakse täpselt nii nagu ongi?
Niipalju kui võin sellele vastata, on enamus saates öeldud fraase mõeldud hoopis teiste inimeste kohta. Esimese osa nähtu põhjal võin väita, et filmitud materjali põhjal on igale tüdrukule leitud saate jaoks sobiv imidž.

Kuidas oli läbisaamine teiste osalejatega?
Kõikide saates osalejatega oli mul suurepärane läbisaamine. Kõik hoidsime üksteist.

Mis sa arvad, kas vanusevahe loeb suhetes? Dimi on mitmest saates osalevatest neiust pea kümme aastat vanem. Kas see tekitas raskusi omavahel suheldes?
Jah, üle 30aastane mees on juba väljakujunenud isiksus, kellel on piisavalt suured elukogemused ning tema väärtushinnangud on paigas. Minu haridustee on alles poole peal ja loomulikult ei saagi 19aastasel olla väljakujunenud arusaama maailma asjadest. Ma usun ka suhetesse, kus mehe ja naise vanusevahe on rohkem kui 10 aastat, kuid siis peavad inimesed koos arenema ja neil peab olema millestki rääkida.

Kas saatest meest otsida ei ole justkui liiga meeleheitlik tegu?
Tänapäeva meeleheitlik meeste-naiste otsimine on kolinud hoopis internetti.

Kindlasti tekib tänu sellele saatele kõrgem pinge ja palju eelarvamusi… Oled sa piisavalt tugev, et selle kõigega toime tulla?
Ma ei loe juba ammu anonüümsete netikommentaatorite õelust. Kõik, kes on pildis või nähtaval, on alati kriitikatule all. Aga netidebiilikutest peab ka ju aru saama, kuna kuskil tuleb ennast maha laadida.

Kas eelmise aasta „Unistuste Printsess“ jälgisid? Kes oli lemmikneiu?
Eelmise aasta kõige lemmikum oli Reelika, sest ta oli minu vana klassiõde. Meeldisid veel modellid, kuna mulle meeldivad inimesed, kelles on tugev isiksus.

Mida arvad Dimist – on ta sinu prints?
Sellele küsimusele saate vastuse, kui vaatate Unelmate Printsessi saate lõpuni.

 

Buduaar.ee