Saatejuht Kairi Rondo ei kavatsegi elada hirmuga, et mees teda petta võiks

Saatejuht Kairi Rondo ei kavatsegi elada hirmuga, et mees teda petta võiks

Alati julgete väljaütlemistega silma paistnud särav ning kaunis Kanal 12 saatejuht Kairi Rondo ei usu suhte taastamisse pärast petmist. Siiski ei saa ta ka öelda, et ta petmist mingil juhul ei andestaks. Miks Kairi arvates suhetes petmist esineb, kuidas olukorda kõige õigem lahendada ja kas Kairi oleks nõus oma mehele petmise andestama – Buduaar rääkis heledapäise kaunitariga petmise teemal lähemalt.

Alati julgete väljaütlemistega silma paistnud särav ning kaunis Kanal 12 saatejuht Kairi Rondo ei usu suhte taastamisse pärast petmist. Siiski ei saa ta ka öelda, et ta petmist mingil juhul ei andestaks. Miks Kairi arvates suhetes petmist esineb, kuidas on olukorda kõige õigem lahendada ja kas Kairi oleks nõus oma mehele petmise andestama  Buduaar rääkis heledapäise kaunitariga petmise teemal lähemalt.

Kairi, keda on eluaeg köitnud pigem mehelikud hobid  kalapüük, mootorsõidukid ning ekstreemsport  tunnistas, et igas suhtes on oht, et kirg saab otsa. “Selge see, et ajaga kaob suhtest särts, kui sa sellele ise enam vürtsi lisada ei viitsi. Aga kui üks pooltest mõtleb juba petmisele, siis suhtest head nahka enam ei saa. Siis tuleks oma tundeid analüüsida ja mõelda, mida ma sellest suhtest ootan. Vajadusel tuleks koosolemine lõpetada ja endale ikka see päris õige otsida. Vaevalt et kellegi eesmärk oleks lihtsalt oma partnerile petmisega haiget teha. Ju siis ikkagi on selles suhtes miskit puudu, mis sind ringi vaatama ajab,” on Kairi veendunud, et lihtsalt heast peast keegi oma partnerit petma ei hakka.

Kuid kas Kairi ise oleks nõus mehele petmise andestama? “Ma usun, et andestamine oleneb sellest, kuidas sind on petetud, kui tõsine teie suhe on ning kuidas petmine ära põhjendatakse. Eks siin kehtib ütlus “andestan, aga ei unusta”. Aga pikemas perspektiivis ma leian, et see jääb suhet siiski häirima ning usaldus kaob. Kui pole usaldust, siis ei ole ka mõtet koos olla. Pole ju vaja edasi elada selle hirmuga, et kui partner kuskile üksi läheb, siis äkki jälle juhtub midagi,” ei usu Kairi, et suhtest, kus üks pool on teist petnud, kunagi enam asja võiks saada.

Kas Sina andestaksid petmise?

Karin Karu