Saatejuht Kairi Rondo: “Shoppan pigem aianduspoodides kui riidepoodides”

Saatejuht Kairi Rondo: “Shoppan pigem aianduspoodides kui riidepoodides”

Alati särav ja kaunis Kanal 12 saatejuht Kairi Rondo pole end kunagi suureks shoppajaks pidanud. Kui tal on valida, kas minna riidepoodi või lillepoodi, siis valib ta alati viimase. Poodides käimise asemel eelistab Kairi oma riided ning jalatsid internetist tellida. Buduaar küsis Kairi käest, milliseid riideid ta kanda eelistab ja kui sageli võib teda kontsadel näha.

Alati särav ja kaunis Kanal 12 saatejuht Kairi Rondo pole end kunagi suureks shoppajaks pidanud. Kui tal on valida, kas minna riidepoodi või lillepoodi, siis valib ta alati viimase. Poodides käimise asemel eelistab Kairi oma riideid ning jalatseid internetist tellida. Buduaar küsis Kairi käest, milliseid riideid ta kanda eelistab ja kui sageli võib teda kontsadel näha.

Poes riiete selgaproovimine pole Kairile kunagi meeldinud. “Ma olen väga kehv poodleja. Mul ei jätku kannatust kolada mööda poeriiuleid ja veel vähem riideid selga proovida. Viimasel ajal olen hakanud rohkem internetist tellima, seal on suurem valik ja üldjuhul peavad numbrid paika,” ütleb Kairi, kes siiamaani on olnud läbi ja lõhki teksade inimene. “Teksased on tõesti päris pikka aega olnud minu lemmikriietuseks, kuid viimasel ajal olen selles osas ennast muuta üritanud ja rohkem kleite ostnud.”

Kui sageli kannab aga 178 cm pikkune kaunitar kontsakingi? “Igapäevaselt ei kanna, aga kui mõni üritus on tulemas, siis ikka. Kõige kõrgem konts on äkki 1314 cm, aga sellistega käin vähe, sest ma olen 178 cm pikk ja kui ma veel 13 cm otsa panen, siis ma ei kuulegi, mis allpool räägitakse,” naerab Kairi.

Ka second-hand poodidesse Kairi sageli ei satu. “Ma pole kursis second-hand poodide asukohtadega, aga kui sõbrannad minna plaanivad, siis ma lähen ikka kaasa ja vaatan, mis seal head on. Kuid ausalt öeldes ma parema meelega shoppaks mõnes lillepoes nagu Hortes. Inimesed võiksid rohkem tähelepanu pöörata taaskasutusele, sest varsti me upume nende kaltsude vahele,” pooldab Kairi taaskasutust kahe käega.

Karin Karu