Saatejuht Liina Randpere võtab horoskoope huumoriga

Saatejuht Liina Randpere võtab horoskoope huumoriga

Armastatud aeroobikatreener Liina Randpere, kes muuseas annab ka stripaeroobikat, sai laiemale publikule tuntuks teleshow “Tantsud tähtedega” saatejuhina, lisaks on Liina olnud ka moesaate “Hooaeg” saatejuht. Buduaar uuris alati uusi väljakutseid ja seiklusi armastava Liina käest, kuidas suhtub tema horoskoopidesse ja kas ta usub saatusesse.

Armastatud aeroobikatreener Liina Randpere, kes muuseas annab ka stripaeroobikat, sai laiemale publikule tuntuks teleshow “Tantsud tähtedega” saatejuhina, lisaks on Liina olnud ka moesaate “Hooaeg” saatejuht. Buduaar uuris alati uusi väljakutseid ja seiklusi armastava Liina käest, kuidas suhtub tema horoskoopidesse ja kas ta usub saatusesse.

Horoskoope loeb Liina vahel ikka, kuid ei saa öelda, et ta neid surmtõsiselt võtaks. “Tegelikult ma ei usu horoskoopidesse absoluutselt. Jah, eks vahel huumori pärast loen küll, et mis seal siis tänase päeva kohta ütleb, aga oma päevakava ma selle järgi ei muudaks kunagi,” naerab Liina.

“Vahel, kui tean, et ees ootab mõni oluline sündmus või kokkusaamine ja olen sattunud eelnevalt ka horoskoopi lugema ja paar korda tõesti on sealgi kirjas olnud, et täna ootab sind ees oluline sündmus, siis lihtsalt muigan endamisi, et näed, läks kogemata täppi isegi,” räägib Liina, et ajakirjades olevad horoskoobid on tema jaoks pigem meelelahutus.

Mis aga puutub saatusesse? Kas Liina arvates on saatus tõesti olemas ja kas seda saab muuta? “Mina arvan küll, et saatus on meil kõigil mingil määral paika pandud. Kui midagi peab juhtuma, siis see ka juhtub, meie seda muuta ei saa. Samas inimesed, kes näiteks on mulle öelnud, et ära tee seda ja ära mine sinna, sest see on ohtlik, näiteks mägironimine, et sa võid seal surma saada, siis minu vastus neile on lihtne – enamus inimesi siin maailmas surevad tegelikult voodis või siis liikluses. Saatust ei saa muuta, aga see ei tähenda, et peaks kogu elu toas istuma, elu tuleb nautida täiel rinnal. Kõik, mis on määratud, tuleb niikuinii.”

Karin Karu