SAKSAMAA KESKLINNA ÖÖKLUBIS TOIMUS tulistamine, süütu inimene tapeti

4 kommentaari
SAKSAMAA KESKLINNA ÖÖKLUBIS TOIMUS tulistamine, süütu inimene tapeti

Pühapäeva varahommikul kella poole viie paiku toimus Saksamaal Konstanzi linnas tulistamine, mis leidis aset ööklubis. Tulistajaks oli 34aastane mees, kes väidetavalt raevus, sest teda ei lastud klubisse ning haaras seejärel relva tappes ühe ja haavates mitmeid inimesi.

Pühapäeva varahommikul kella poole viie paiku toimus Saksamaal Konstanzi linnas tulistamine, mis leidis aset ööklubis. Tulistajaks oli 34aastane mees, kes väidetavalt raevus, sest teda ei lastud klubisse ning haaras seejärel relva, tappes ühe ja haavates mitmeid inimesi.

Mees tulistas valimatult inimeste pihta ning paraku kaotas üks ööklubi külastajatest oma elu, kolm said tõsiselt haavata ning toimetati haiglasse, vahendab Bild.

Politsei andmetel on tegu Iraagist pärit mehega, kes viimased 15 aastat on elanud Saksamaal ning varasemalt on tal politseiga olnud probleeme seoses narkokuritegudega.

Terrorismiga politsei sõnul siinkohal tegu ei olnud, pigem tõukas mehe vägivallale see, kui teda ööklubisse ei lastud. Ühe pealtnägija sõnul üritas ööklubi uksehoidja meest klubisse sisenemast takistada, kuid see ei õnnestunud ning esimesena tulistas mees just teda.

Seejärel põgenes tulistaja ööklubist, ent politsei järgnes talle ning toimus tulevahetus, milles tulistaja ise surma sai. Üks politseinik sai kergemalt haavata.

Ööklubis oli palju inimesi ning paraku kaotas üks neist oma elu tulistaja relva läbi. Külastajad üritasid ennast päästa, põgenedes klubist välja.

Politsei uurib asja, kuid hetkel usutakse, et terrorismiga siin seost ei ole.