SALASEKTI KUULUNUD VÄGISTAJA rebis lapselt südame välja

Juuni alguses toimus Brasiilias kohutav veretöö, kus ohvriks langes 10aastane Raiana Aparecida Candida. Mõrtsukaks peetakse 42aastast Jairo Lopesit, keda süüdistatakse tüdruku röövimises, vägistamises ja südame välja rebimises. Usutakse, et tegu oli salajase riitusega, ent midagi kindlat veel väita ei saa.

Juuni alguses toimus Brasiilias kohutav veretöö, kus ohvriks langes 10aastane Raiana Aparecida Candida. Mõrtsukaks peetakse 42aastast Jairo Lopesit, keda süüdistatakse tüdruku röövimises, vägistamises ja südame väljarebimises. Usutakse, et tegu oli salajase riitusega, ent midagi kindlat veel väita ei saa.

Mõrvar luuras tüdrukut, kui ta oli teel kooli ning röövis ta. Peale vägistamist ja tapmist rebis mees lapselt südame välja ja mattis selle surnukeha lähedale. Mõrtsukas Lopes leiti mõrvapaiga vahetust lähedusest ning kohalikud tahtsid ta omavoliliselt ära tappa, mistõttu politseil oli väga keeruline meest arreteerida ja minema viia, ent see siiski õnnestus.

Jairo Lopes tunnistas oma kuritöö üles ning uurijate sõnul võib tegu olla mõne riitusega, mistõttu tüdrukult süda välja rebiti. Mõrvari kõhul olev tätoveering viitab samuti kuulumist mingisse sekti, mille kohta täpsemad andmed hetkel puuduvad.

Jairo Lopes käis varasemalt sama perekonna juures tööd küsimas ja võimalik, et ka see on mingil määral seotud sellega, miks just see 10aastane tüdruk ohvriks langes.

Allikas: dailymail.co.uk