SALASUHE 17AASTASE POISIGA lõppes naisele traagiliselt

SALASUHE 17AASTASE POISIGA lõppes naisele traagiliselt

USAs leidis taaskord aset inetu vahejuhtum, kus sündmuste jada keskpunktis oli 37aastane õpetajanna Stephanie France Luckey ning tema 17aastane õpilane. Pennsylvania osariigis Muhlenbergi keskkoolis inglise keelt õpetanud naine armus oma õpilasse ning neil tekkis salasuhe, mis lõppes õpetajale üsnagi traagiliselt.

USAs leidis taas kord aset inetu vahejuhtum, kus sündmuste keskpunktis oli 37aastane õpetajanna Stephanie France Luckey ning tema 17aastane õpilane. Pennsylvania osariigis Muhlenbergi keskkoolis inglise keelt õpetanud naine armus oma õpilasse ning neil tekkis salasuhe, mis lõppes õpetajale üsnagi traagiliselt.

Stephanie jäi noormehega mitmel korral peale tunde vestlema ning hiljem selgus, et nad vahetasid ka seksuaalse alatooniga sõnumeid. Õpetaja saatis poisile endast ka alasti pilte ning politsei avastas uurimise käigus ka õpilasele saadetud seksivideo. Pärast seda, kui noormees tunnistas uurijatele, et ta oli õpetajaga pärast tunde klassiruumis mitmel korral suudelnud, pidi õpetaja hetkega oma ameti maha panema ning ta toimetati eeluurimisvanglasse, kust ta pääses välja 25 000 dollari suuruse kautsjoni vastu. 

Juba 17. oktoobril leiab aset kohtu eelistung ning võib arvata, et naine saab üsnagi karmi karistuse, sest USA seadused suhtuvad õpetaja ja õpilase vahelistesse seksuaalsetesse suhetesse väga karmilt.

Allikas: torontosun