SANDRA BULLOCK EI tee üheski filmis seda asja

Tuntud näitlejatar Sandra Bullock rääkis hiljutises ajakirjale Sunday Times antud intervjuus, et tal on juba karjääri algusest saadik igas lepingus sees punkt, et ta ei tee seksistseene. Lisaks sellele keeldub ta ka tüüpilise naistegelase kehastamisest. 

“Ma ei ole sedasorti inimene, et filmiksin end vahekorra ajal välja selgitamaks, millise nurga alt ma parim välja näen. Mind ei huvita see, mismoodi ja mis nurga alt ma hea välja näen. Ma ei taha seda näha ega kuulda. Seega keeldun ma seda ka filmides tegemast,” rääkis ta intervjuus. 

53-aastane näitlejatar lisas, et ta on oma karjääri jooksul üsna paljude asjade pärast võitlema pidanud ning üheks selliseks asjaks on olnud see, et ta ei ole tahtnud kehastada tüüpilist naistegelast. “Ma olen algusest peale küsinud: kas see peab olema tavaline naine-saab-mehe käsikiri? Kui seal ongi romantiline stseen, kas ei võiks see vähemalt naljakas olla?

Komöödia on mind alati paelunud. Selle abil ma olen ellu jäänud. See on turvaline, kuna mina sean tempo,” tunnistas näitlejatar.