Scarlett Johansson on Woody Alleni muusa

Scarlett Johansson kaunistab ajakirja Allure uut numbrit. Jutuks tulid Lindsay Lohan, Woody Allen, abikaasa Ryan Reynolds ja näitlejanna tätoveering.

Scarlett Johansson kaunistab ajakirja Allure uut numbrit. Jutuks tulid Lindsay Lohan, Woody Allen, abikaasa Ryan Reynolds ja näitlejanna tätoveering.

Esiteks rääkis ta sellest, et Lohanil on midagi tema vastu: “Ma ei tunne seda inimest. Olen temaga ainult kolm korda kohtunud.” Lindsay olevat näitlejanna kohta kaks ja pool aastat tagasi inetusi kirjutanud vannituppa. “See on see, mida ma kuulnud olen. Ma ei tea, mis motivatsiooniks oli. Seal oli midagi taolist, et kes ma enda meelest olen?”

Teiseks tuli jutuks see, et Woody Allen ütles kord, et Scarlett on ta muusa. “Mul on lihtsalt vedanud, et mahun tema filmides noore naise kategooriasse. Kui see ei oleks mina, siis oleks see keegi teine.”

Näitlejanna ütles jutu käigus seda, et mitte keegi ei tea, kuidas ta oma abikaasat Ryan Reynoldsit kohtas, see olevat privaatne ja lihtsalt nende lugu, mida ta avaldama ei hakka.

Scarlett rääkis ka sellest, et tema käele on tätoveeritud päikesetõus, mis teeb ta iga kord õnnelikuks, kui ta seda vaatab, ka see on privaatne lugu. 

Kärt Teorein

toimetaja