SEE NEIU VALLANDATI 5 MINUTIGA, sest ta oli liiga ilus

8 kommentaari
SEE NEIU VALLANDATI 5 MINUTIGA, sest ta oli liiga ilus

Ammu on teada tõde, et kõige ilusamad naised ei pruugi sugugi kõige õnnelikumad olla. Oma esimesele tööpäevale läinud 24aastane Emma Hulse süüdistab oma tööandjat selles, et ta vallandati, kuna nägi liiga ilus välja.

Telefirma Unit TV palkas vabakutselise Emma täistööpäevale. Kena tüdruk tuli tööle enda meelest suhteliselt tagasihoidlikult küll värvitud huultega, aga kandes seljas pluusi ja pikki pükste. Kohale jõudes sai ta oma uuelt mänedžerilt kohe etteheite: “Kas sa oled modell ja tuled otse poodiumilt? Äkki sa peaksid seisma peaukse ees?” Neiu sai olla tööl vaid viis minutit, kui boss palus tal lahkuda.  “Olin päris pettunud, et mind koju saadeti. Ma ei teanud, mida teha.” Noore naise sõnul on ta kaamera operaatorina koostööd teinud erinevate firmadega ning kedagi pole siiani tema välimus häirinud. Emma sõnul küsis muuhulgas uus boss tema telefoninumbrit ja kutsus teda dringile. 
 

Firma omanik Adam Luckwell teatas meediale, et see töötaja, kes neiu sel viisil koju saatis, on tänaseks vallandatud. Ta oli töötanud firmas alla kolme kuu ja see polnud tema ainuke eksimus. “Ma tundsime, et ta ei sobi mele kollektiivi ja mõned asjad, mida ta tegi, ei sobinud meie firmapoliitikaga.”

Allikas: standard.co.uk

Vaata pilte Emmast. Kas tema välimus võis töökeskkonda segada?

Sarnased artiklid