Segadus Kaia Triisa lapse olemasolu ümber on lahenenud!

Meikar Kaia Triisa rahulik elu on pärast eilset beebiuudise lahvatamist
pea peale pööratud. Küll väidetakse, et ei ole tal üldse last,
arutletakse isakandidaatide üle ning koguni sõimatakse ei-tea-kelleks.
Ometigi on kahe silma vahele jäetud see kõige tähtsam – õnn uue
maailmakodaniku üle.

Meikar Kaia Triisa rahulik elu on pärast eilset beebiuudise lahvatamist pea peale pööratud. Küll väidetakse, et ei ole tal üldse last, arutletakse isakandidaatide üle ning koguni sõimatakse ei-tea-kelleks. Ometigi on kahe silma vahele jäetud see kõige tähtsam – õnn uue maailmakodaniku üle. Kaia ise on aga oma emastaatusega väga rahul. Kui eile veel kirjutas Elu24 reporter Mariann Joonas loo: "Staarmeikar Kaia Triisa varjab last" , siis täna võib lugeda juba parandusintervjuud: "Kaia Triisa: Mul on imearmas tütar!" , kus Kaia Triisa vastab isiklikult küsimustele, kuidas lood tegelikult on.


Kas vastab tõele, et teil on tütar?

Vastab tõele, et mul on imearmas tütar


Mis ta nimi on ja kuidas sünnitus kulges?

Tema nimi on Rebecca, oma sünnitusest ma rääkida ei sooviks.


Kas pühendud täiel rinnal emadusele või teed vahel tööd ka?

Võimalikult palju olen ikkagi koos oma lapsega, kuid jõudumööda teen ka üht-teist töövaldkonnast.


Kas varjasid beebiuudist selleks, et privaatsust saada?


No põhimõtteliselt ma ei ole seda varjanud. Ma ei leia, et ma peaksin kõikidest oma uudistest teatama. Näiteks tänases Õhtulehes (Loe: "Kaia Triisa sai salaja emaks?" ) mind konkreetselt laimatakse, keegi ei ole sealt mulle isegi helistanud, et kommentaari küsida! Olen väga õnnelik ja ei leia et pean oma eraelu terve eesti rahva ees lahkama. Loodan, et mind nüüd rahule jäetakse ja saan oma eluga edasi minna.


Mida ütleksid kõigile neile kes sinu lapse isaduse üle spekuleerivad?

Ma ei teagi. Kahju on sellest, et palju keeratakse teiste inimeste elusid tuksi, kirjutades kokku igasugu kontrollimatut jama. Ja vastupidiselt arvamusele, nagu ma ei teaks, kes on lapse isa, siis ma tean seda loomulikult väga hästi. Me oleme mõlemad väga õnnelikud selle üle, et meil on tütar. Ma ei leia, et peaksin avalikustama, kes on lapse isa. Kui on õige aeg, siis tuleb see ise välja. Ma ei kavatse ju viisteist aastat last kodus luku taga hoida, eks ikka hakkame väljas ka liikuma.

 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet/
 
 

…………………………………….

AVATUD BEEBIBUDUAAR
– Persoonilood, beebipäevik, beebi- ja pereuudised, erinevad huvitavad
artiklid ja palju muud huvitavat! Tule vaata ja kommenteeri: http://www.buduaar.ee/beebi/. Iga nädal loosime välja ka auhindu lugejate ja kommenteerijate vahel!

…………………………………….