Sekpomm Jordan tahab veel väiksemaid rindu

Briti kõige suuremate rindadega tuntud glamuurimodell Katie Price, hüüdnimega Jordan, tegi hiljuti Beverly Hillsis järjekordse iluoperatsiooni. Selle kinkis talle tema abikaasa Peter Andre.
Seekordseks iluoperatsiooniks polnud ei rasvaimu, näolõikus ega rindade
suurendamine, vaid Katie hoopis vähendas oma rinnapartiid.

Briti kõige suuremate rindadega tuntud glamuurimodell Katie Price, hüüdnimega Jordan, tegi hiljuti Beverly Hillsis järjekordse iluoperatsiooni. Selle kinkis talle tema abikaasa Peter Andre. Seekordseks iluoperatsiooniks polnud ei rasvaimu, näolõikus ega rindade suurendamine, vaid Katie hoopis vähendas oma rinnapartiid.

Endine hiigelrinnaline Jordan ei ole aga oma rinnavähendusoperatsiooni tulemustega rahul ja plaanib uue lõikuse ette võtta. Jordan, kelle rinnakorv oli enne G soovis seda vähendada suuruseni C aga sai operatsiooni lõpuks vaid F-korvi.

„Kui ma oma uusi rindu nägin, olin ma täiesti pettunud, sest need olid endiselt suured. Ma tahtsin palju väiksemaid rindu,” rääkis Jordan ajakirjale OK! . „Ma olen väga pettunud ja plaanin tagasi USAsse lõikusele minna.”

„Seistes ripuvad mu rinnad liiga madalal.
Ma olen neid kõigile näidanud — oma mänedžerile, emale, sõpradele ja nad on öelnud täpselt sama.”

Kui Katie USAs käis, lasi sealne meedia liikvele ka nalja küsimuse näol, et palju tema vanad rinnaimplantaadid ka eBays maksta võiksid? Nüüd on sellele ka vastus teada. Jordan, kes oma endisi hiigelimplantaate seifis hoiab plaanib need 20 miljoni krooni eest maha müüa ja 10 % tulust heategevusele annetada.

 

Pilt: AOP

/Toimetas: Helena-Ret Ennet/