SEKSISKANDAAL: MÕJUKAS FILMIPRODUTSENT käskis alluvatel ennast alasti masseerida!

SEKSISKANDAAL: MÕJUKAS FILMIPRODUTSENT käskis alluvatel ennast alasti masseerida!

Hollywoodi tuntumaid filmiprodutsente, Harvey Weinstein, on sattunud massilise seksiskandaali keerisesse.

6 Oscari võitjat ja mitmete edukate filmide tootjat süüdistatakse seksuaalses ahistamises 30 aasta vältel. New York Times avaldas neljapäeval artikli, kus spekuleeritakse Weinsteini ahistamise kohta. Vähemalt kaheksa naist on tulnud avalikkuse ette ning tunnistanud, et mees on neid ahistanud. Weinsteini ohvriks on sattunud ka mitmed Hollywoodi staarid, muuhulgas ka Ashley Judd ja Rose McGowan.

Judd rääkis, et umbes kakskümend aastat tagasi kutsus Weinstein teda Beverly Hillsis asuvasse hotelli hommikusöögile. Kohtumisel pidid nad rääkima tööst. Weinstein oli saabunud kohtumisele seljas pelgalt hommikumantel. Juddi sõnul palus mees temalt massaaži või andis võimaluse pealt vaadata, kuidas ta ennast dušši all peseb.

McGowanile maksis Weinstein 1997.aastal aga 100 000 dollarit, et too ei viiks hotellitoas toimunud sündmusi kohtu ette.

Ahistamise süüdistustega on välja tulnud ka Weinsteini kaks endist assistenti ja üks Itaalia modell. Üks assistentidest tunnistas, et mees oli nõudnud temalt alasti massaaži. Naine oli kogenud nõuet väga šokeerivana.

Weinstein on end ahistamises süüdi tunnistanud. Ta ütles, et plaanib jääda haiguspuhkusele ja terapeudilt abi paluda. “Olen käitunud kolleegide suhtes viisil, mis on neile kannatusi põhjustanud. Avaldan oma siirast kahetsust,” sõnas Weinstein.

 

allikas: New York Times