Selgeltnägija Indrek: olen osalenud grupiseksis

Selgeltnägija Indrek: olen osalenud grupiseksis

Indrek Leibur – mees, kes sai avalikkusele tuntuks saatest „Selgeltnägijate tuleproov,“ rääkis Buduaarile, mida hindab naiste juures ning suhetes naistega. Ta tegi avalikuks ka paar vürtsikamat seika oma kogemustest voodielus!

Indrek Leibur – mees, kes sai avalikkusele tuntuks saatest „Selgeltnägijate tuleproov,“ rääkis Buduaarile, mida hindab naiste juures ning suhetes naistega. Ta tegi avalikuks ka paar vürtsikamat seika oma kogemustest voodielus!

Esmalt ütleb Indrek, et tema jaoks loeb sisemine ilu naise puhul rohkem kui välimus, lisades, et välimine ilu peab muidugi ka olema, kuid sisemine loeb kõige rohkem! „Sisemine ilu jääb mul esikohale, teiseks peab naine olema kohusetundlik, aus ning enda eest hoolitsema,“ räägib ta sellest, mida naiste juures hindab kõige enam.

Mõni aeg tagasi võis Indrekut taaskord Kanal2 telekanalil näha, seekord saates „Reporter,“ kus küsitleti grupiseksi kohta käivaid küsimusi. Kas ja kuidas suhtub grupiseksi selgeltnägija Indrek? „Olen osalenud grupiseksis,“ tunnistab ta ning lisab:  „Kui olles suhtes kallimaga on soov grupikas osaleda, siis kindlasti kasutame seda ära, kui aga teine pool ei ole nõus, jääb ära.“

Liikudes intiimsetel teemadel edasi, uurin, mida hindab Indrek voodielus? Kas eelistab ta domineerimist enda üle või pigem vastupidist varianti? „Ma arvan, et voodis peavad mõlemad olema domineerivad, siis on seks ka hea!“ leiab ta.

Suhetes peab mees aga kõige olulisemaks usaldust, sest ilma selleta ei toimi Indreku arvates ükski suhe! „Usaldus peab olema. Kui mõlemad usaldavad teineteist, siis on kõik hästi, aga kui seda ära kasutatakse, siis usaldus kaob ja suhe ei kesta  kindlasti kaua,“ räägib Indrek Buduaarile.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja