Selgeltnägija Nastja pani Keit Triisa uskuma!

Selgeltnägija Nastja pani Keit Triisa uskuma!

Buduaar uuris noorelt lauljatarilt Keit Triisalt, et mida tema arvab selgeltnägijatest. Kas piiga arvates on tegu normaalsete inimestega või tühipaljaste soolapuhujatega.

Buduaar uuris noorelt lauljatarilt Keit Triisalt, mida tema arvab selgeltnägijatest. Kas piiga arvates on tegu normaalsete inimestega või tühipaljaste soolapuhujatega.

Keidu sõnul on mustlased talle kunagi linnas ennustada üritanud, kuid ta polevat neist välja teinud. Ise neiu aga ennustaja juurde minna pole söandanud.”Huvi pärast võiks isegi kunagi proovida, aga ma ei usu neid väga. Kindlasti on ka sellel alal olemas eksperte, kes teavad midagi rohkemat ja müstilisemat,” arvab kaunitar.

Neiu arvab, et enamus on lihtsalt endas korraks midagi tavatut avastanud ja nüüd istuvad oma mulli sees ja usuvad, et nemad teavadki kõigest kõike.
„Kindlasti on ka neid, kes lihtsalt oskavadki. Näiteks kui Kanal 2-st „Selgeltnägijate tuleproovi” jälgisin, oli kohe näha, kes midagi jagab ja kes on seal saates lihtsalt sellepärast, et pakkumise teel mõni asi täppi on läinud.

Lauljatari sõnul oli aga Nastja tohutult müstiline ja ta ei kujuta ette, mis tema sees toimuda võiks. „Ta pani mind korraks uskuma, et selgeltnägemine, kui selline, on täiesti võimalik!”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja