Shailene Woodley sööb savi ja ei pese juukseid

9 kommentaari
Shailene Woodley sööb savi ja ei pese juukseid

Shailene Woodley puhastab organismi savi söömise abil.

Shailene Woodley puhastab organismi savi söömise abil.

Näitlejanna on ammu tuntud oma rangelt orgaaniliste ilurituaalide ja toitumiskavade poolest, kuid oma savisöömisest pajatas ta alles hiljuti, vahendab FemaleFirst.

Woodley meelest geniaalse idee andis talle üks juhuslik taksojuht, kes kinnitas, et see on suurepärane meetod, kuidas vabaneda kehasse kogunevatest raskemetallidest.

“Tegu oli Aafrikast pärit mehega. Ta rääkis, et seal, kust tema pärit on, söövad rasedad naised savi. Pärast seda olen avastanud, et tegu on tõesti suurepärase vahendiga organismi jääkainetest puhastamiseks. Keha ju ei omasta savi, see aga kannab endas negatiivset laengut ja seob isotoope. Ja uskuge või mitte, seeläbi puhastab savi ka meie organismi raskemetallidest,” läheb staar oma selgitustes väga detailseks.

Woodley sõnul on nii tema kui tema sõbrad meetodist vaimustuses. “Mu sõber hakkas ka savi sööma ja helistas mulle järgmisel päeval: “Kuule, mu s**t haiseb nagu metall!”. Esialgu oli ta seepärast murelik, aga me tegime natuke uurimistööd ja saime teada, et nii see peabki olema. Isegi su nahk võib lõhnata nagu metall!” selgitab õhinas näitlejatar.

Ökousku näitlejatar on leidnud peaaegu igale iluprotseduurile ökosõbraliku alternatiivi, näiteks hammaste valgendamise asemel loputab ta suud seesamiõliga. 

“Mulle meeldivad naturaalsed lahendused, ka ravimeetodite puhul eelistan neid,” selgitab Woodley. 

Varem on 22aastane näitlejatar inimesi ahhetama pannud teatades, et peseb oma poisipeaks lõigatud juukseid vaid kord kuus. “Mida rasvasem, seda parem,” kommenteeris ta ise toona.

Kas sina oleksid valmis nii äärmuslikult loodussõbralik olema?

 

Buduaar.ee