SHARON STONE PALJASTAS oma igavese nooruse saladuse

Nooruslik Sharon Stone sai eile 60-aastaseks. Juubeli puhul andis kuulus näitlejatar ajalehele New York Times intervjuu. Stone paljastas intervjuus, mis hoiab teda noorusliku ja tegusana. Üheks tema saladuseks on regulaarne liikumine.

“Harrastan pilatest, mul on kõik vahendid kodus olemas. Või siis lähen jõusaali ja teen seal trenni – oleneb, mis tujus ma olen,” sõnas näitlejatar. “Võin ka muusika kõvasti mängima panna ja end hingetuks tantsida. Ma ei ole selline inimene, kes jooksumatil jookseb ja seina jõllitab,” lisas ta.

Lisaks liikumisele on staari jaoks oluline, et ta sööks tervislikku ja puhast toitu. “Ma ei söö töödeldud toitu. Ma ei joo kohvi ning ka alkoholi ja limonaadi joon väga harva. Aga ma söön liha ja tumedat šokolaadi. Kui tahan, siis panen tee sisse suhkrut,” rääkis Sharon.

Vaimse tervise eest hoolitseb staar usu kaudu. Ta järgib budistlikku eluviisi ning tunneb, et see toob talle rahu ning sisemist ilu. 

Oma ilunippidena toob staar välja kaks peamist asja: igal hommikul peseb ta näo külma vee all puhtaks ning niisutab seda seejärel hoolikalt.