Sharon Stone tõmbas kaela hiinlaste pahameele

3 kommentaari

Näitlejanna Sharon Stone kahetseb kibedalt oma väidet, et hiinlased on äsjases hukatuslikus maavärinas ise süüdi, kirjutab WENN. "Ürginstinkti" staar andis mõista, et Hiina tõmbas ligi 70 000 inimohvriga maavärina endale kaela tiibetlaste halva kohtlemisega. "Kui sa ei käitu kenasti, juhtub sinuga igasuguseid halbu asju," ütles Stone hiljutises intervjuus.
Ent nüüd, kus Hiina ametnikud kutsuvad üles Stone'i filme ning tema reklaamitavaid Diori tooteid boikottima, on näitlejannal vesi ahjus.

Näitlejanna Sharon Stone kahetseb kibedalt oma väidet, et hiinlased on äsjases hukatuslikus maavärinas ise süüdi, kirjutab WENN.

"Ürginstinkti" staar andis mõista, et Hiina tõmbas ligi 70 000 inimohvriga maavärina endale kaela tiibetlaste halva kohtlemisega. "Kui sa ei käitu kenasti, juhtub sinuga igasuguseid halbu asju," ütles Stone hiljutises intervjuus.
Ent nüüd, kus Hiina ametnikud kutsuvad üles Stone'i filme ning tema reklaamitavaid Diori tooteid boikottima, on näitlejannal vesi ahjus.

"Mul on tohutult kahju, et haavasin Hiina rahvast oma kohatute sõnade ja tegudega intervjuu ajal.".
Hiina välisministeeriumi esindaja Qin Gang tunnustab Stone'i hingepiinu. "Me loodame, et ta aitab näitlejana kaasa meie kahe rahva vastastikuse usalduse, mõistmise ja sõpruse soodustamisele."

/Toimetas Merlyn Uusküla/