Silver Laas: abiellumine peaks olema oma sisemine soov!

Silver Laas: abiellumine peaks olema oma sisemine soov!

Buduaar rääkis bändi Traffic solisti Silver Laasiga abielust ja sellega kaasnevast ning küsisime, mida soovitab tema noortele, kel plaanis see samm ette võtta.

Buduaar rääkis bändi Traffic solisti Silver Laasiga abielust ja sellega kaasnevast ning küsisime, mida soovitab tema noortele, kel plaanis see samm ette võtta.

Levinud eelarvamus, justkui oleks tavaline, et muusikute ellu kuuluvad alkohol, narkootikumid ning palju-palju naisi või siis mehi, ei pea kindlasti iga muusiku puhul paika! Näiteks kasvõi Silver, kes kohtus oma abikaasa Anniga juba lapsepõlves, kui nad olid alles kümneaastased. Tänaseks on nad õnnelikus abielus ning uhked lapsevanemad oma pisitütrele Lora Marile.

„Abielu oli loomulik samm meie jaoks, Anni on mu parim sõber ja naine, keda armastan, miks siis mitte ka asi ametlikuks teha. Mõistus tuli pähe ja mässumeelsus läks üle, seda juba enne abielu,“ räägib laulja oma otsusest abielluda.

Mida soovitab Silver aga neile noortele, kel soov abielluda? „Abiellumine peaks olema oma sisemine soov, mitte ühiskonna surve.  Kooselu püsimiseks peaks liigset rutiini vältima ja  koos asju ette võtma ning kindlasti ka väljas käima,“ räägib mees Buduaarile.

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja