Silver Laasi naisideeal on tema enda armastatu

 “Pärast üht kontserti kingiti mulel pakk märgi salvrätikuid ühe daami poolt,” paljastab ansambli Traffic lauja Silver Laas Buduaarile. Ta võttis need vastu ja tänas viisakalt. Kuid siiani pole ta aru saanud, kas see oli lähenemiskatse või mitte Igatahes rohkem pole ta kinkijat enam näinud.

 “Pärast üht kontserti kingiti mulle pakk märgi salvrätikuid ühe daami poolt,” paljastab ansambli Traffic lauja Silver Laas Buduaarile. Ta võttis need vastu ja tänas viisakalt. Kuid siiani pole ta aru saanud, kas see oli lähenemiskatse või mitte. Igatahes rohkem pole ta kinkijat enam näinud.

Silveri fännid peavad leppima sellega, et tema süda pole juba ammu enam vaba. Ta on leidnud endale neiu, kes vastab ka tema naisideaalile. “Selline väike ja armas.”

Enne oma tõelise armastuse leidmist, on noormees pidanud leppima ka eitavate vastustega neidudelt. “See oli nii ammu, et isegi ei mäleta enam neid.” Vaatamata valusatele tagasilöökidele pole ta ilusate neidude nimel hulle tempe teinud, kuigi ta tunnistab, et armumine on hetke emotsioon, mis võib täielikult inimese rööpast välja viia ning teinekord mõtlematuid asju tegema panna.

 Hea uudis bändilt Trafficu austajatele on see, et peatselt on ilmumas video nende loole “Kesköö disko”.

/Marko Tubli/