Sinu lemmik on kohal! Mida pakub supersuur Buduaari talvenumber?

69 kommentaari
Sinu lemmik on kohal! Mida pakub supersuur Buduaari talvenumber?

Ajakirja Buduaar Shopping 308-leheküljeline talvenumber on Sinu jaoks valmis! Nagu hea kingitus, üllatab ajakiri Buduaar Shopping mitmel viisil – ühelt poolt on see Sulle jätkuvalt kui hea sõbranna, kes süstib Sinusse enesekindlust ja juhatab teed värvikirevas ilu- ja trendimaailmas, teisalt aga kui esmakohtumine uue inimesega, kel on Sulle alati midagi uut ja huvitavat jutustada.

Nagu hea kingitus, üllatab talvine ja supersuur ajakiri Buduaar Shopping Sind mitmel viisil – ühelt poolt on see Sulle jätkuvalt kui hea sõbranna, kes süstib Sinusse enesekindlust ja juhatab teed värvikirevas ilu- ja trendimaailmas, teisalt aga kui esmakohtumine uue inimesega, kel on Sulle alati midagi uut ja huvitavat jutustada.

Buduaar Shoppingu 308-leheküljeline talvenumber tutvustab Sulle Koit Toome, Ines Karu, Kaia Triisa ja teiste staaride stiilimaailma ning avab lauljanna Merka ehtelaeka. Kaanestaar tantsijanna Monika Tuvi räägib värske emana oma elu muudatustest ja täielikust pühendumusest perekonnale.

Ajakirja mahukast iluosast leiad ilutoimetaja Mari Ojasaare välja valitud aktuaalsed teemad – kuidas pärast piduderohket aega oma nahka turgutada, kuidas looritada silmad saladusliku ripsmereaga ning viisid, kuidas hoida silmaalused veatud. Silmailu pakuvad glamuursed moe- ja ilufotode seeriad.

Ajakirjas pälvib suurt tähelepanu uuskasutus – Buduaar uurib, kuidas läheb menukal projektil ReUse Republic, kuidas teha vanadest teksadest trendikas shoppingukott ning millisena loob Marili Rooba uuskasutusmoodi lastele. Buduaar Shoppingust leiad ka seekord hooaja kõige kuumemate moemärksõnade järgi koostatud ostusoovitused. Ning kuna käes on aasta populaarseim shoppinguperiood, siis saad osa ka staarishoppingust koos Ithaka Maria ja Tomi Rahulaga!

Lisaks moe- ja iluteemadele leiad ajakirjast artikleid ja nutikaid soovitusi tervise, seksi, spordi, pshühholoogia, toiduvalmistamise ja kõikide teiste Sind huvitavate teemade kohta. Karget talve ja mõnusaid hetki ajakirjaga Buduaar Shopping!

Buduaar on müügil kõikides hästi varustatud lehepunktides.