Siret Rüüberg kantseldab koerakutsikaid

Kanal 2 ilmatüdruku Siret Rüübergi kodune elu on viimastel nädalatel kiireks muutunud.  Nimelt tema Tiibeti Mastifi tõugu koeral sündis kümme kutsikat, kelle kõigi eest vaja hoolt kanda.

Kanal 2 ilmatüdruku Siret Rüübergi kodune elu on viimastel nädalatel kiireks muutunud.  Nimelt tema Tiibeti Mastifi tõugu koeral sündis kümme kutsikat, kelle kõigi eest vaja hoolt kanda.

Nelja-aastase Moudjo pojad nägid ilmavalgust erakordsel kuupäeval 29. veebruaril, kui sündis kaks emast ja kaheksa isast kutsut. „ Pole see koerte kasvatamine meelakkumine midagi, esimesel nädalal sai ööpäev läbi rakkes oldud ja valvatud. See aeg, mil ma tööl pole, kulub nüüdseks juba imearmsate karvapallide kansteldamiseks. Samas on väga huvitav näha, kui kiirelt nad kasvavad. Nagu suured koerad, kes hauguvad, urisevad ja müravad – ainult, et kordades väiksemad ja armsamad,“ ütles Siret Buduaarile.

Paar kutsikat kümnest on juba broneeritud, ent kõik kes soovivad kutsikate kohta rohkem infot, kirjutage aadressil moudjo@hot.ee.

/Toimetas Merlyn Uusküla/