SKANDAAL JÄTKUB: Julia Truuväärt plaanib kohtusse minekut

Taas on Buduaaril uusi uudiseid. Eelmisel nädalal ajakirjas JUST! kogu maailmale oma musta pesu pesema asunud Julia Truuväärt´i ja Andres Linholm´i lugu keerab aina tuure juurde. Peale väidetavat valelugu Andres Linholmi poolt ajakirjale JUST! saatis Julia Truuväärt Buduaarile abipalvekirja, et ta saaks oma mõtteid avaldada ja Andres Linholmi väidetavad valelaused kummutuda. Julia Truuväärti kirja Buduaarile saad lugeda SIIT . Sellele järgnes Andres Linholmi kiri Buduaarile. Seda saate lugeda SIIT ning Andrese vabanduskiri ka ajakirjale JUST!. Ja nüüd taas kord Julia kiri Buduaarile, kus ta palub Buduaari lugejatelt nõu: "Kas ma peaks selle hotelliärimehe ja Savoy Boutique Hotelli kohtusse andma? Ma olen 18 aastane neiu ja mind on koheldud lubamatult."

 

JULIA TRUUVÄÄRTI TEINE KIRI BUDUAARILE:

 

Kas te viimast Justi lugesite?

Andres Linholm vabandas viimases Justis avalikult Indrek Mandre ja tema lähedaste ees valetamise ja laimamise pärast.
Äkki oleks normaalne selle faktiga Buduaaris ilmunud lugu täiendada? Nüüd on vähemalt selge, et Linholm on valetaja.

Aga samas ilmneb Justist nüüd, et Linholm pakkus Justile hotelli turvakaamerate salvestusi, mis justkui kinnitavad, et ma ööbisin temaga koos hotellis nädal aega.

Mina tean, et hotelli töötajaid ei tohiks meediale isegi rääkida, kes kellega nende hotellis käis. Rääkimata sellise info lekitamisest. Aga Savoy Boutique hotellis on teistmoodi – hotelli töötaja annab hotelli ruumides Justile intervjuu, kus lahkelt pakub turvakaamera salvestust, et tõestada, et on minuga nädal aega hotellis maganud.

See pole mitte ainult haige, aga on ka ebaseaduslik!

Ma arvan, et nii see hotell kui seal töötav Linholm (uutel andmetel endise nimega Palmberg) on kummalised nähtused, mida peaks uurima ja millest ka avalikkust hoiatama.

Linholm-Palmberg tunnistas, et tahtis minu ja Indrek Mandre laimamisega vaid reklaami teha. Huvitavad reklaaminipid on Savoy Boutique hotellil! Kahjuks on mind sellesse reklaamikampaaniasse kaasatud vastu minu tahtmist (asi algas ju sellest, et Linholm läks Justile minu ja Mandre kohta lugusid jutustama, nagu nüüd selgus siis valetama).

Kas ma peaks selle hotelliärimehe ja Savoy Boutique Hotelli kohtusse andma? Ma olen 18 aastane neiu ja mind on koheldud lubamatult.

Julia Truuväärt

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/