SKANDAAL ÕUKONNAS: prints Harry otsib kuulujuttude levitajat

SKANDAAL ÕUKONNAS: prints Harry otsib kuulujuttude levitajat

Viimaste nädalate jooksul on kuninglikus õukonnas tekkinud suur skandaal. Nimelt on keegi kõmulehtedele söötnud infot Meghani halvasti käitumisest ja sellest, et Meghan ning Cambridge`i hertsoginna Catherine ei saa omavahel läbi. Väidetavalt on prints Harry ja tema personal alustanud otisnguid salapärase infolekitaja leidmiseks, vahendab Mirror. 

Lisaks liiguvad kuulujutud, et Harry ja William on Meghani tõttu riius, sest William julges Harryle öelda, et tema arust liiguvad asjad Meghaniga liiga kiiresti ja Harry võiks natukene tempot maha võtta. Seepeale läksid vennad aga tülli. Samuti otsustasid Harry ja Meghan Kensingtoni paleest hoopis Frogmore`i majja kolida. 

Käesoleval nädalavahetusel läks liikuma järjekordne jutt. Nimelt väidetakse, et Meghani juurest lahkus pisarates tema nüüdseks endine assistent Melissa Toubati, sest ei pidanud kapriisse hertsoginna suurtele nõudmistele vastu. Melissa kohta räägitakse aga ainult head. 

Prints Harry ja tema personal teeb kõik selleks, et salapärane infolekitaja üles leida ning ta oma tegude eest vastutama panna.