Skandaal süveneb: mida suitsetas Justin Bieber? Link fotodele

Skandaal süveneb: mida suitsetas Justin Bieber? Link fotodele

Teismeline staar Justin Bieber on sattunud narkoskandaali keskele.

 

Teismeline staar Justin Bieber on sattunud narkoskandaali keskele.

Meelelahutuslehekülg TMZ avaldas salaja tehtud fotod popstaar Justin Bieberist, kes suitsetab peol kahtlase välimusega pläru. Pildid on tehtud Californias asuvas Newport Beach hotellis.

Veebilehe sõnul on pildid tehtud 2. jaanuaril – päev pärast seda, kui staari jälitanud 29-aastane paparatso Chris Guerra liiklusõnnetuses surma sai.

TMZ sõnul väitis Guerra vaid mõned tunnid enne surma, et Bieber suitsetas autos marihuaanat. Saatuslik õnnetus juhtus tol momendil, kui politsei rutiinse kontrolli käigus staari Ferrari peatas ja Guerra toimunust fotosid võtta proovis.

Hotellis võetud fotodel ei ole näha, et Bieber kurvastaks paparatso surma üle, kuigi traagilisest sündmusest on möödas vaid ööpäev.

Pärast fotode ilmumist rõhutas Bieber Twitteris, et ta ei taha kedagi alt vedada: ”Everyday growing and learning. trying to be better. u get knocked down, u get up… i see all of u. i hear all of u. i never want to let any of you down. i love u. and… thank u… like i said… 2013… new challenges. new doubters… Im ready. We are ready. see u all tomorrow and everyday after that.”.

Vaata pilte suitsetavast Bieberist siit

 

Buduaar.ee

 

Sarnased artiklid