SKANDAALNE DOKUMENTAAL PALJASTAB PRINTSESS Diana varjatud seksuaalelu

SKANDAALNE DOKUMENTAAL PALJASTAB PRINTSESS Diana varjatud seksuaalelu

Briti telekanal Chanel 4 kavatseb vaatamata protestile esitada dokumentaali printsess Diana seksuaalelust ja on juba saate ka Ameerika teleettevõttele maha müünud, kirjutab Expressen.

Dokumentaalis avaldatakse, et printsess Diana ja tema abikaasa Charles ei seksinud koguni seitse aastat. Lisaks räägib saade Diana armastusest tema ihukaitsja Barry Mannakee vastu. “Kui olin 24 või 25, armusin kellessegi, kes töötas minu lähedal,” paljastas Diana dokumentaalis.

Diana intervjuu on salvestatud juba aastal 1992. Osa intervjuust käsitles ka prints Charlesi truudusetust ja tema suhet Camillaga, kellest sai printsi armuke. “Mäletan, kui küsisin abikaasalt, miks see naine siin on. Ta vastas, et keeldub olemast ainuke Walesi prints, kellel pole armukest.”

Diana rääkis avameelselt ka tema ja Charlesi seksuaalelu hääbumisest, kui Harry väikene oli. “Kõik lihtsalt vajus kokku. Harry oli siis 8aastane.”

Diana pere ja sõbrad soovivad, et dokumentaali ei avaldataks. Üks neist on printsessi vend, Charles Spencer. Spencer soovib kaitsta Diana lapsi, kes olid kõigest 15- ja 12aastased, kui nende ema surma sai. 

Dokumentaal on juba Ameerika telekanalile 5,7 miljoni naela eest maha müüdud.