SKANDAALNE POPSTAAR MILEY CYRUS abiellub!!

Skandaalne popstaar Miley Cyrus on viimastel aastatel maailmat kõikvõimalike nippide abil šokeerida üritanud ning kohati on ta selgelt üle piiri läinud. Nüüd aga tundub, et Miley skandaalimaiguline elustiil on muutumas ja seda loomulikult paremuse poole. Miley on taas kihlatud oma endise kallima Liam Hemsworthiga...

Skandaalne popstaar Miley Cyrus on viimastel aastatel maailma kõikvõimalike nippide abil šokeerida üritanud ning kohati on ta selgelt üle piiri läinud. Nüüd aga tundub, et Miley skandaalimaiguline elustiil on muutumas ja seda loomulikult paremuse poole. Miley on taas kihlatud oma endise kallima Liam Hemsworthiga…

Miley ja Liam kihlusid esimest korda aastal 2012, ent nende suhe sai läbi juba 2013. aasta teises pooles. Miley süda oli murtud ning ka mitmed tema hittlood rääkisid armuvalust ja kurbusest. Sealt edasi muutusid Miley lavakostüümid ja naise enda ellusuhtumine üha hullemaks ning ühel hetkel tundus, justkui Miley oleks iseennast ära kaotanud. Kõike, mida naine laval turvameeste sõnul teha ei tohtinud, ta siiski tegi ja tundus, nagu teda ei huvitaks mitte ühegi inimese arvamus ning ta ei tahtnudki meeldiva ja armsana mõjuda. Miley tahtis ennast välja elada ja inimesi raputada ning see õnnestus tal igati hästi.

Mõni aeg tagasi jäi Miley paparatso kaamera ette, kandes oma endist kihlasõrmust ning peagi jõudsid meediasse ka vastakad jutud – arutleti selle üle, mida kihlasõrmuse sõrme tagasipanek tähendada võiks. Soov meediaga mängida? Või on Miley tõepoolest Liamiga uuesti kihlatud?

Allikate väitel on Miley ja Liam viimased paar kuud salaja kohtunud ja tänaseks on nad tõepoolest kihlatud ning sel korral soovib Miley abielluda.

Eelmisel korral oli Liami perekond abielu vastu, sest nad pidasid Miley’t liiga skandaalseks, ent nüüdseks on Miley Liami perekonnaga lähemalt tuttavaks saanud ja kõik saavad omavahel väga hästi läbi. Miley veetis mitu nädalat Liami kodukohas Austraalias ja sellest ajast saadik on paari suhe vaid tõsisemaks muutunud.

Allikas: people.com