SL Õhtuleht otsib tööle ANUSAAGIMEID

Viimastel nädalatel on SL Õhtulehe vahel olnud märgata põnevat töökuulutust, nimelt otsitakse  sinna tööle ANUSAAGIMEID.    

Viimastel nädalatel on SL Õhtulehe vahel olnud märgata põnevat töökuulutust, nimelt otsitakse sinna tööle ANUSAAGIMEID.

Töökuulutuses seisab: SL Õhtuleht otsib anusaagimeid eluosakonda seltskonnareporteriks. Sobiv anusaagim armastab käia üritustel, on uudishimulik, tähelepanelik, tunneb inimesi ja märkab seoseid. Tal on suur tutvusringkond, isikupärane kirjutamisstiil, šikk välimus ja kiire sulg. Ta peab taluma pinget ja pikki tööpäevi, mõistma nalja ning mitte plahvatama stressirohkes olukorras.

Buduaar.ee uuris elu24.ee peatoimetajalt Anu Saagimilt, kuidas ta suhtub sellesse, et tema nime kasutatakse uute inimeste tööle leidmiseks SL Õhtulehte?


Anu Saagim: "Väga tore! Ma olen väga positiivselt üllatunud. Seal kuulutuses on lausa minu CV üles loetletud. Kõiki minu parimaid omadusi on märgatud, järelikult pole mu senine töö luhta läinud ja mul on hea meel, et minust nii hästi seal (SL Õhtulehes) arvatakse. Ütlesin ka oma preguses töökohas, et vaadake, kui hea kala te kinni püüdsite! Mu andeid on märgatud ka mujal!

/Toimetas Merlyn Uusküla/