Sõbranna kinnitab: Kate Middleton on rase!

9 kommentaari
Sõbranna kinnitab: Kate Middleton on rase!

Kate Middletoni sõbranna kinnitab, et hertsoginna on teist korda rase!

Kate Middletoni sõbranna kinnitab, et hertsoginna on teist korda rase!

Kate Middletoni kauaaegne sõbranna Jessica Hay väidab usutluses ajakirjale New Idea, et Kate on lapseootel ja ametlik teadaanne uue raseduse kohta tuleb kuningakojast ilmselt järgneva paari kuu jooksul.

Hay väljaütlemist võib võtta puhta kullana, sest ka kuningliku paari esimesest rasedusest rääkis just tema – seda vaid mõned nädalad enne ametlikku teadaannet.

Sisering teab seda juba ammu. Paljud meie ühised sõbrad usuvad, et kohe varsti tuleb kuningakojast ametlik teadaanne,” ütleb Hay.

Sõbranna sõnul reedab ka Kate´i välimus selgelt rasedust. “Ta nägu on ümaram, täpselt nagu siis, kui ta George´i ootas. Tal on roosakam jume ja ta hoiab käsi kogu aeg kõhul,” jutustab Hay. 

Kuna seekord ei kannata hertsoginna rasedustoksikoosi käes, on neil tõenäoliselt võimalik avalikkust informeerida alles siis, kui esimesed kolm ohtlikku kuud möödas on. “George´iga pidid nad kõigile varakult rääkima, sest Kate´il oli pidevalt halb olla,” selgitab Hay.
Seekord tunneb Kate end palju paremini.

Lisaks Hay jutule annab raseduskahtluseks alust fakt, et tavaliselt tihe kuninglik graafik on viimastel nädalatel üsna aeglasevooluliseks muutunud – võib-olla on tulevane kahekordne ema tõesti otsustanud lapse huvides rahulikumalt võtta?

 

Buduaar.ee