ŠOKEERIV: 18 naist kahtlustavad, et nende väidetavalt surnult sündinud lapsed anti lapsendamiseks

ŠOKEERIV: 18 naist kahtlustavad, et nende väidetavalt surnult sündinud lapsed anti lapsendamiseks

USA-s Missouri osariigis leidis aset kummaline vahejuhtum, mis paljastas tõeliselt šokeeriva valede rägastiku. Kõik sai alguse pärast seda, kui internetti jõudis video kurdist naisest, kes pärast 49-eluaastat kohtus esmakordselt oma bioloogilise emaga. 

USA-s Missouri osariigis leidis aset kummaline vahejuhtum, mis paljastas tõeliselt šokeeriva valede rägastiku. Kõik sai alguse pärast seda, kui internetti jõudis video kurdist naisest, kes pärast 49 eluaastat kohtus esmakordselt oma bioloogilise emaga.  See pisaraterohke moment, kus 49-aastane Melanie Diane Gilmore oma ema nägu esimest korda nägi, levis internetis kulutulena.

Glimore´i ema Zella Jackson Price´i sõnul sünnitas ta aastal 1965 enneaegse tütre, misjärel haigla teatas, et tema laps on surnud. Price tunnistas, et talle ei näidatud ei surnukeha ega antud ka surmatunnistust, mis oleks näidanud, et tema tütar üleüldse kunagi eksisteerinud oleks. 

Ent kuidagi jõudis Melanie siiski lapsendamissüsteemi. Mida Melanie ja tema ema aga ei teadnud, oli see, et nende juhtum on vaid jäämäe veepealne tipp. 

Zella Jackson Price´i advokaat Albert Watkins ütles reporteritele, et kui see video taaskohtumisest jõudis internetti, siis hakkasid teised naised Watkinsile helistama.  Helistajad uskusid, et ka nende lapsed olid haigla poolt varastatud. Watkins vaatas neid kaebusi ning mõistis, et nende lugude sarnasus on hirmuäratavalt suur.

Kõik need helistajad olid mustanahalised naised, kes lapsesaamise hetkel olid väga vaesed ning nooremad kui 20 eluaastat. Kõigile neile teatasid medõed (mitte arstid), et nende lapsed sündisid surnult. Kellelegi neist ei antud surmatunnistust, mis oleks tõestanud, et nende lapsed surnud oleks.

Kõik need naised sünnitasid vahemikus 1955-1965 Homer G. Phillipsi haiglas, mis tol ajal oli üks vähestest haiglatest, kus St. Louis´is elavat mustanahalist elanikkonda aidati. Õnnetuseks aga, kui need süüdistused tõeks osutuvad, siis see sama haigla andis ka mustanahalisi vastsündinuid omavoliliselt lapsendamiseks. 

Naiste arv, kes on rääkinud Price´i loole hirmuäratavalt sarnaseid lugusid, on nüüd juba ligi 20. Watkins plaanib esitada hagi, mis võimaldaks hankida kõikide “väidetavalt surnud laste” andmed.

Ükski lapse kaotanud naistest ei soovi kohtu kaudu raha saada, vaid nõuavad lihtsalt tõde juhtunu kohta. 

Vaata video Melanie ja tema ema esmakohtumisest!

 

Allikas:  crimefeed.com