Šokeeriv lugu: DNA test paljastas, et kaksikutel on erinevad isad

Uuringud näitavad, et võimalus saada kaksikud, kes on eostatud erinevate isade poolt on 1/13 000, ent ometigi on isadustest just seesuguse juhtumi tuvastanud ühe New Yersey perekonna puhul.

Ameerikas tabas üht ema šokeeriv ning enneolematu üllatus, kui selgus, et tema kaksikutest lastel pole ühine isa. Uuringud näitavad, et võimalus saada kaksikud, kes on eostatud erinevate isade poolt, on 1/13 000, ent ometigi on isadustest just seesuguse juhtumi tuvastanud antud New Jersey perekonna puhul.

Kohtu dokumentide kohaselt sünnitas üks New Jerseys elav ema kaksikud tütred 2013. aasta jaanuaris. Ta ütles, et mees, nimetähtedega A.S, on tema laste isa ning nõudis mehelt lastetoetuse maksmist.
Kui ta aga avalikustas, et ta seksis nädalase vahega nii A.S-ga kui veel ühe mehega, siis nõudis sotsiaalkindlustusamet, et lastele tehakse DNA test.

DNA ekspert doktor Karl-Hanz Wurzinger tunnistas, et 2014. aasta novembris võetud testi tulemused näitavad, et on 99,9 protsendiline tõenäosus, et kaks munarakku olid ühe ja sama menstruaaltsükli ajal viljastatud erinevate isade poolt.

1997. aastal tehtud uuring, mille autoriks Wurzinger oli näitab, et on 1 võimalus 13 000-st, et selline olukord tekib.
New Jersey perekonna situatsioon, kus kaksikutel on erinevad isad, on esimene seesugune juhtum terves osariigis.

Antud testi tulemuse põhjal otsustas kohtunik Sohail Mohammed, et A.S ei ole kohustatud maksma lastetoetust mõlemale kaksikule, vaid ainult ühele, kelle tema eostanud on.

Allikas:  foxnews.com