ŠOKEERIV TRAGÖÖDIA: isa pussitas oma 3-aastase lapse surnuks!

3 kommentaari
ŠOKEERIV TRAGÖÖDIA: isa pussitas oma 3-aastase lapse surnuks!

Täna hommikul leidis Soomes, Porvoo Lyseon pargis aset pussitamine. Politsei sõnul said sündmused alguse sel hetkel, kui isa võttis ilma loata lapse kodunt kaasa ning viis ta lähedal asuvale Lyseoni mänguväljakule. Seejärel hakkas ta seni teadmata põhjustel last pussitama.

Pussitamine toimus täna hommikul kell 8. Politsei jõudis sündmuskohale 8.05 ning arestis mehe. Kahjuks oli aga lapse jaoks juba liiga hilja – politseikomissar Jyri Hiltunen kinnitas, et 3-aastane laps suri haiglasse jõudes.

Politsei jätkab kahtlusaluse ja pealnägijate uurimist niipea, kui see on võimalik. Tõenäoliselt saab isa süüdistuse mõrva eest, kuid praegusel uurimise hetkel ei soovi politsei veel liigset infot jagada. Sündmust nägid pealt mitmed inimesed ning neile on avatud juba ka oma telefoniliin, kust nad abi saada võivad. Pussitajaks oli 40-aastane Prantsuse kodanik. 

Inimesed on sündmuskohale juba ka küünlaid, punaseid nelke ja roose viinud. Porvoos elavaid inimesi on sündmus kohutavalt šokeerinud. Kohalike sõnul on tegu väga populaarse mänguväljakuga, mille ümbruses liigub ka palju noori. 

 

allikas: Iltalehti

Sarnased artiklid