Reklaam sulgub sekundi pärast

ŠOKEERIV ÜLLATUS: naisel avastati kaks emakat ja tuppe

20-aastane Tamperelt pärit Isabell Leikman ei unusta kunagi seda kevadist päeva, kui ta sai teada, et tal on kaks tuppe ja kaks emakat. Nooruke naine soovib asjast avalikult rääkida sel põhjusel, et ka kõik teised naised teaksid, et selline asi on võimalik ja sellest hoolimata ei tuleks oma keha häbeneda, kirjutab ajakiri Me Naiset. 

Isabell läks selle aasta kevadel teist korda günekoloogi juurde, et paigaldada rasestumisvastane spiraal. Protseduur algas tavapärasel viisil - Isabell tõstis jalad läbivaatuslauale ja arst alustas oma tööd. Peagi aga arsti ilme muutus ja Isabell oli kindel, et günekoloog avastas kasvaja. 

Siis teatas aga arst, et naisel on kaks tuppe ja kaks emakat ning lisaks on tal ka kahed munasarjad. 

Enne arstivisiiti polnud Isabell kunagi mõelnud, et tema kehas oleks midagi ebanormaalset. Ka tema eelmine günekoloog polnud midagi tähele pannud. "Mõistagi olin aru saanud, et mu tupes on vahesein. Samuti teadsin seda, et vagiinasid on nii palju erinevaid. Mõtlesin, et minu oma pole kuidagi erinev," rääkis ta. Üsna pea sain aru, et see ei muuda mitte midagi. Sain oma keha kohta lihtsalt midagi uut teada," rääkis ta. 

Kaks emakat ja tuppe ei mõjuta Isabelli igapäevaelu mitte kuidagi, kuid toob kaasa siiski teatud eripärad. Näiteks on tal kaks menstruatsiooni, kuid aastatega on need õnneks omavahel sünkroniseerunud - mõlemast emakast samal ajal. Tampoone ta kasutada ei saa ning samuti ei soovitata Isabellile spiraali, sest neid peaks paigaldama kaks tükki - mõlemasse emakasse enda oma. 

Seksuaalelu poole pealt kõlab kaks tuppe väga põnevalt. Kas see tähendab topeltrõõmu ka voodis? Või mõjutab vahesein kuidagi Isabelli seksuaalelu? 

"Seksida saan ma normaalselt. Kahju, et mul pole kahte G-punkti. Alguses tuleb olla väga ettevaatlik, et vaheseinaga miskit ei juhtuks, aga tupp on väga elastne ning seksi aeg tõmbub teine tupp justkui kõrvale," sõnas Isabell. 

Kõige olulisem asi, mida naise eripära mõjutada võib, on laste saamine. Nimelt võib see tähendada lastetust. Isabelli sõnul pole see teema aga veel ajakohane, kuid ta teab, et peab sellest arstidega lähemalt rääkima.