Šokeeriv väide: ema peksis Kim Kardashiani!?

Šokeeriv väide: ema peksis Kim Kardashiani!?

Ajakirja In Touch sõnul on nende valduses Kim Kardashiani manala teed läinud advokaadist isa Robert Kardashiani päevikud.

 

Ajakirja In Touch sõnul on nende valduses Kim Kardashiani manalateed läinud advokaadist isa Robert Kardashiani päevikud.

Robert Kardashianit tunti kõige paremini OJ Simpsoni kaitseadvokaadina ja õdede Kardashianite Kimi, Kourtney ja Khloe isana. Ta suri 2003. aastal vähki.

Ajakiri In Touch väidab, et nende valduses on Roberti päevikud aastast 1989. Päevik maalib õdede Kardashianite emast Kris Jennerist häbistava pildi.

”Kris lõi ja peksis Kimi ning ähvardas ta ära tappa,” kirjutas Robert augustis 1989. Kim oli hüsteeriline. Kris võttis telefoni ja karjus: ”Kim, kui sa kohe siia ei tule, tapan su ära!”.

Oma teises kirjutises detsembris 1989 oli Robert vihane, et Kris hülgas perekonna 24aastase tennisemängija Todd Watermani tõttu.

”Ta ei hooli mitte millestki! Ta jättis lapsed ja ke**is kogu öö!”

Lisaks paljastas Robert, et Kris Jenner jättis oma lapsed ja abikaasa jõuludeks üksi ja ei tundnud nende pärast üldse muret.

Päevikud sattusid ajakirja kätte Robert Kardashiani leselt Ellenilt, kes andis need ajakirjale. Ta kinnitas, et need on ehtsad. Kardashian abiellus Elleniga 2003. aastal, vaid mõni kuu enne oma surma.

RadarOnline veebileht sai kätte Kardashianite esindaja, kes ei teadnud päevikute olemasolust, kuid kinnitas, et need on võltsitud.

 

Buduaar.ee