Šokeerivad FOTOD: mees, kes maalib oma peenisega

Šokeerivad FOTOD: mees, kes maalib oma peenisega

Maailm on täis põnevaid inimesi, kes teenivad raha hobidega, millest enamus meist kunagi varem isegi kuulnud pole. Austraaliast pärit Tim Patch, kes kannab artistinime Pricasso, armastab näiteks oma peenisega pilte maalida ja mitte ainult – vahel võtab ta abiks ka oma paljad kannikad.

Maailm on täis põnevaid inimesi, kes teenivad raha hobidega, millest enamik meist kunagi varem isegi kuulnud pole. Austraaliast pärit Tim Patch, kes kannab artistinime Pricasso, armastab näiteks oma peenisega pilte maalida ja mitte ainult – vahel võtab ta abiks ka oma paljad kannikad.

Pricasso avastas peenisega maalimise viisi enda jaoks aastal 2008 ning sellest ajast peale ongi ta üksnes sellega tegelenud. Ta on nõutud artist nii erapidudel, kus ta käib inimestest portreesid maalimas, kui ka kuulsal erootikafestivalil “Sexpo”, mis Austraalias igal aastal aset leiab.

Mees tunnistab, et enne maalima hakkamist peab ta ennast meditatiivsesse seisundisse viima, sest vaid nii suudab ta maalimisele keskenduda. Kui pilt valmis, tuleb ta reaalsusesse tagasi.

Kuigi selline amet tundub pisut imelik ja viisakuspiire kompav, siis teisalt, miks ka mitte kasutada piltide maalimiseks oma kehaosi?

Kunagi oli ka Eestis tuntud artist Seksi-Kristi (pärisnimega Kristi Sell), kes maalis pilte oma tupelihastega. 

 

Vaata rohkem pilte allpool olevast galeriist!