ŠOKEERIVAD FOTOD! TAHAD pikemaid jalgu – aga palun, kohe saad!

ŠOKEERIVAD FOTOD! TAHAD pikemaid jalgu – aga palun, kohe saad!

Photoshop on lausa võrratu tööriist, kui seda õigesti kasutada ning selle abil on võimalik teha ükspuha mida ehk siis teisisõnu kõik on võimalik. Paraku ei oska enamus meist seda kasutada, vähemalt mitte nii osavalt kui mees nimega James Fridman.

Photoshop on lausa võrratu tööriist, kui seda õigesti kasutada ning selle abil on võimalik teha ükspuha mida ehk siis teisisõnu – kõik on võimalik. Paraku ei oska enamik meist seda kasutada, vähemalt mitte nii osavalt kui mees nimega James Fridman.

James aitab inimesi hea meelega ning täidab kõik nende soovid. Talle saadavad endast pilte nii naised kui mehed ning nad kõik esitavad Jamesile ka omapoolse palve, et mida James nende piltidega teha võiks. Näiteks soovis üks neiu endale pikemaid jalgu. Jamesi jaoks ei olnud see mingi probleem.

 

Siis teatas üks noormees, kes oli endast vannitoas selfie teinud, et mees ta kusagile ilusasse kohta photoshopiks. Ka see polnud probleem.

See naine tahtis endale suuremat istmikku, et olla rohkem nagu Kardashianite perekond. Loomulikult tuli James talle appi.

See imekaunis noor neiu tahtis, et James tema nägu töötleks, et ta näeks pildil välja nagu Kardashian. Sel korral aga leidis James, et ta ei hakka pilti töötlema – see neiu oli lihtsalt liiga ilus ja täpselt seda ta talle ka ütles.

 

Vaata rohkem lõbusaid pilte siin.