Sõnumitehull Britney

Britney Spears saatis meeleheitlikult oma boyfriendile 100 sms´i päevas, räägib mehe armuke.

Britney Spears saatis meeleheitlikult oma boyfriendile 100 sms´i päevas, räägib mehe armuke.

Lauljanna, kellel on kokku/lahku suhe paparazzo Adnan Ghalib´iga, kartis meeletult, et mees petab teda, mistõttu pommitas Britney teda pideval sõnumite ning kõnedega.

Amanda Pagel, kes väidab, et ta oli Adnani armuke kolm kuud Britney teadmata, ütles: „Britney helistas koguaeg, kui ta oli minu juures. Ta saatis talle sadu sõnumeid päevas, mõnikord vaid sekundiliste vahedega."

Amanda räägib, et Adnan, kes hiljuti väitis, et Britney ootab tema last, ei suutnud lauljanna hullumeelse elustiiliga kaasas käia ja tahtis temast Amandaga eemale kolida.

„Tal oli kõrini olemisest Hr. Britney Spears. Ta oli stressis ning vihkas, et paparazzid teda jälitavad. Ta tahtis minuga uut elu alustada. Ta ütles mulle: "Lahkume Hollywoodist, elame Itaalias ja alustame oma perekonnaga."

Amanda räägib ka, et Adnan kinnitas talle alati, et tema ja Britney on ainult sõbrad ja, et ta poleks Adnaniga kunagi maganud, kui ta oleks teadnud, et nad on paar."

Väidetavalt jättis Britney Adnani maha märtsi alguses, kui avastas mehe telefonist sõnumeid teistelt naistelt.

Üks allikas räägib: „Seal oli umbest tosin sõnumit ühelt tüdrukult, kõik saadetud samal päeval. Need olid kõik seksuaalse alatooniga – kindlasti mitte sellised, mida sa saadaksid oma sõbrale.

Seejärel kaotas Britney enesevalitsuse ja hakkas karjuma, nõudes Adnanilt infot selle kohta, kellelt need sõnumid on.

/Toimetas Merili Sultsing/