SOOME “JACKASS” Jukka Hilden kinkis oma noorele pruudile hiiglasliku kihlasõrmuse

Soome “Jackassiks” ristitud trikkide ja pättuste rohkest telesarjast “Duudsonid” tuntuks saanud 38-aastane Jukka Hilden teatas, et on oma 22-aastase sotsiaalmeediastaarist kallima Chachi Gonzalesega kihlunud. Nii Jukka kui ka Chachi teatasid kihlusest läbi Instagrami, vahendab Ilta Sanomat.

Hilden avaldas Instagramis video, kus paarike suudleb ning kallistab teineteist basseinis. 

“Oleme kihlatud! Armastan teda ja seda kui tõeline, heasüdamlik, armastav ja pöörane ta on. Ta muudab mind tõeliselt õnnelikuks ja soovin temaga ülejäänud elu koos veeta,” kirjutas Hilden video juurde kommentaariks. 

Gonzales avaldas see-eest enda Instagrami kontol foto hiiglaslikust kihlasõrmusest. 

“Olen nii õnnelik, et saan suurt rõõmusõnumit teiega jagada. Jukka ja mina oleme väga õnnelikud selle uue eluetapi üle. See on mu elu kõige õnnelikum aeg ja ma ei kujutanud iial ette, et saan selle veeta niivõrd erilise inimesega. Aitäh kõikidele armastuse ja toetuse eest,” seisab Chachi pildi juures. 

Jukka on oma pruudist 16 aastat vanem. Gonzales on varasemalt avaldanud, et nad on pidanud nii suure vanusevahe tõttu tihtipeale kriitikat taluma. Sotsiaalmeediastaar teatas oma suhtest Jukkaga umbes kuu aega tagasi Youtube`s avaldatud videol. 

“Kui te pole veel tähele pannud, siis olen suhtes “Duudsonite” Jukkaga. Jukka lasi mul esmalt olla õnnelik iseendaga ja seejärel koos temaga. Jah, ta on minust tunduvalt vanem, kuid vanus on vaid number,” rääkis ta videol.