SOTSIAALMEEDIASTAAR LUNIS TASUTA MAJUTUST: tulemuseks suur skandaal. Video

SOTSIAALMEEDIASTAAR LUNIS TASUTA MAJUTUST: tulemuseks suur skandaal. Video

Inglismaalt pärit sotsiaalmeediastaar 22-aastane Elle Darby sattus suure skandaali osaliseks, kui saatis Dublinis asuvale hotellile emaili ning palus öömaja. Darby lootis saada tasuta majutust ning pakkus, et teeb hotellille sotsiaalmeedias reklaami. Naise Instagrami kontot jälgib 85 000 inimest ning Youtube kanalit 94 000 jälgijat. Hotelli omanik Paul Stenson otsustas aga naise emaili avalikuks teha ning alguse sai suur skandaal.

Stensoni sõnul oli täiesti uskumatu, et Darby julges talt ööbimist paluda. Ta lisas, et inimesel peab olema palju julgust, et lunida üritajatelt tasuta teenuseid. “Kui me laseme sul hotellis tasuta ööbida ning maksad meile selle eest videoga, siis kes maksab inimestele, kes sinu eest hoolitsevad? Või koristajale, kes su tuba koristab? Ettekandjatele, kes sulle hommikusööki toovad? Kes maksab elektri ja vee eest, mida sa kasutad,” seisab Stensoni vastuses.

Hotelliomanik lisas sotsiaalmeediasse Darby kirja, kuid jättis naise nime mainimata. Emailist selgus, et Darby uskus, et teeb hotellille reklaami ning toob uusi kliente. 

“Meie õnneks on meil sotsiaalmeedias piisavalt jälgijaid. Facebookis jälgib meid 186 000 inimest, Snapchatis 80 000, Instagramis 32 000 ja Twitteris 12 000, kuid ma ei julgeks elu sees kelleltki midagi tasuta küsida. Samuti pean ka väikest blogi. Eeltoodud info ei muuda mind aga kellestki paremaks või anna mulle õigust jätta maksmata teenuse eest, mille eest peaksin tegelikult maksma. Tulevikus soovitan sul maksta nii nagu kõik teised teevad. Kui kõnealune hotell leiab, et tood neile kuulsust juurde, ehk pakuvad nad sulle võimalust sviidis ööbida. See tooks sulle eneseaustust juurde ja olgem ausad, poleks sinu jaoks niivõrd piinlik,” lisas Stenson oma kirjas.

Peale Stensoni postitust avaldas Darby Youtubes 17 minutit pika video ning rääkis sellest, kuidas teda alandati. Naine sõnas, et ta oli kurb, ahistatud, vihane ja tundis ennast äärmiselt alandatuna. Videot on vaadatud nädalalõpu jooksul üle 1,5 miljoni korra. 

“Ma ei leia, et oleksin midagi valesti teinud. Ma ei ole kunagi varem saanud vihast kirja ürituselt, kellele olen koostööd pakkunud. Õigem oleks öelda, et kogu oma elu jooksul pole ma niivõrd ebaviisakat ja julma vastust kogenud,” sõnas Darby ja tuletas meelde, et teenib sotsiaalmeedia abil endale elatist. 

Darby sõnul tekitas Stensoni postitus suure skandaali ning naisele saadeti šokeerivaid kirju, kus teda sõimati ja maha tehti. 

 

allikas: The Telegraph