Spice Girls läheb jälle laiali?

Kuigi vahepeal liikusid kuuldused, et Spice Girls pikendab tuuri ja lisab uusi riike tuurinimekirja, siis nüüd tundub, et Spice Girls`i praegune Reunion Tour katkestatakse enne lõppu.   Uudisteleht Javno.com kirjutab, et Geri, Mel B ja Victoria naudivad oma vürtsikat tähelendu, aga Emma ei suuda olla oma pojata ja Mel C on juba tuurist tüdinud. Seetõttu ütleski Mel C, et Spice Girls läheb laiali ja temal on kogu jandist küllalt saanud. Mel C soovis juba enne tuuri algust, et plaan oleks lühem. Emmagi ei leia võimalust pereelu ja tuurielu ühitamiseks.

Kuigi vahepeal liikusid kuuldused, et Spice Girls pikendab tuuri ja lisab uusi riike tuurinimekirja, siis nüüd tundub, et Spice Girls`i praegune Reunion Tour katkestatakse enne lõppu.  

Uudisteleht Javno.com kirjutab, et Geri, Mel B ja Victoria naudivad oma vürtsikat tähelendu, aga Emma ei suuda olla oma pojata ja Mel C on juba tuurist tüdinud. Seetõttu ütleski Mel C, et Spice Girls läheb laiali ja temal on kogu jandist küllalt saanud. Mel C soovis juba enne tuuri algust, et plaan oleks lühem. Emmagi ei leia võimalust pereelu ja tuurielu ühitamiseks.

Praeguse seisuga jääb Toronto etteaste tuuri viimaseks, kuigi väidetavalt käivad bändisisesed läbirääkimised tuuri jätkamiseks ilma Mel C’ta.

Pilt: Scanpix