Spice Girlsi uus singel ei müü

Muusikamaailmas on viimasel ajal suurt kõmu tekitanud popbändi Spice Girls taasühinemine ja nende 2. detsembril algav maailmaturnee. Eelmisel nädalal esinesid vürtsitürdukud Victoria Beckham, Melanie Brown, Geri Halliwell, Emma Bunton ja Melanie Chisholm LA-s Victoria’s Secreti pesushowl, mille tarvis Posh Spice Victoria isegi oma juuksed tumedamaks lasi värvida- nii nagu need olid bändi hiilgeaegadel.

Kuid kas võib olla, et nende muusika on siiski aegunud? Vaatamata meedia furoorile, mis tüdrukute tegemisi saadab, pole Spice Girls’ide esimene singel ’Headlines’ oodatud edu toonud, vahendab Daily Mirror. Singel, mis saabus USA-s ja Inglismaal müügile pühapäeval, on bändi esimene koos lindistatud laul nende laialiminekust saadik 9 aastat tagasi. Ning kõik tulud selle müügist lähevad heategevusele, ainult et siiani pole seda veel palju müüdud- kõigest 5278 koopiat. Inglismaal on laulu raadiotes vähe mängitud. Sealne Raadio1 boss George Ergatoudis põhjendab seda: ’ See pole lihtsalt piisavalt hea. Ka nende hiilgeajal poleks see hitt olnud.’ Samamoodi on tagasihoidlik olnud ka Spice Girls Greatest Hits albumi müügiedu.

Kõik pole siiski lootusetu, sest Spice Girlsi kontserdite piletetimüük on edenenud jõudsalt, neid on müüdud kokku 750 000 ja seda 40 kontserdi kohta. Kuna piletite nõudlus on suur, siis võib olla, et kontserte lisandub veelgi.
Spice Girls’ide singli ’Headlines’ videot saad vaadata SIIT .

/Toimetas: Kate Koppel/